Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

gdzie chiptuning w Łodzi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • gdzie chiptuning w Łodzi

    No siema Panowie. Widze ze mam zaległości ... Ziomal: daj znac na kome czy bedzie spot w Boze Ciało. Ja z miłą chęcia podjade.Bede miał czas i jestem w Białym. A propo naklejek na ramke rejerki... są jeszcze jakieś do wzięcia? Bo bym wyhaczyl sztuk dwie

  • #2
    gdzie chiptuning w Łodzi

    W zasadzie dwa pytania

    1. Gdzie w Łodzi można wykonać przyzwoity chiptuning 1.8T? A jeżeli nie w Łodzi, to gdzie w pobliżu.
    2. Co sądzicie o chiptuningu półrocznej Octavii z przebiegiem 9kkm?

    Pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez m!
      Co sądzicie o chiptuningu półrocznej Octavii z przebiegiem 9kkm?
      hm dziwne pytanie , praktycznie każdy przebieg do chiptuningu jest dobry no chyba że ma 500kkm na szafie i coś powoli się sypie
      Była O1 130/280 powered by turbodiesel.pl

      Była O2 143/305 powered by turbodiesel.pl

      Jest O1 1.6 BFQ

      Komentarz


      • #4
        Siemka

        Z tego co wiem, mozesz wgrac jakiegos gotowca np za 700zł i to chyba kres mozliwosci chiptuningu w Łodzi..Pozostaje ci jechac gdzies, najblizej chyba Wawa..Nie jest w koncu tak daleko..Chyba ze ci to wystarcza to chyba u stefanowskigeo anwet cos ci tam powinni wrzucic..A czas dobry jak kazdy inny..Ja wrzucilem przy 30tys akurat

        Ja wybylem do katowic w celu wirusika bo gotowca nie chcialem zadnego

        Pozdrawiam
        --------------

        Komentarz


        • #5
          Gotowce nie bardzo mnie intersują. Wolałbym coś bardziej dopasowanego i zestrojonego na hamowni

          Komentarz


          • #6
            m!, ale musi być Łódź?
            bo jeśli nie to odpowiedź masz wyżej

            Komentarz


            • #7
              Jasne, że nie musi być w Łodzi. Przeczytałem większość postów dotyczących preferncji na Forum a biorąc pod uwagę, że większość była pisana rok temu zastanawiałem się czy rekomendowani tunerzy nie mają już oddziału w Łodzi. Widziałem, że Masters ma swoje oddziały w Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Lublinie. Więc nic innego nie pozostaje jak zrobić sobie małą wycieczkę .

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez m!
                Więc nic innego nie pozostaje jak zrobić sobie małą wycieczkę
                od razu w trasie powiększysz banana na swoje twarzy :diabelski_usmiech
                With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez m!
                  Co sądzicie o chiptuningu półrocznej Octavii z przebiegiem 9kkm
                  skad masz tak nowego 1,8T
                  TURBO ŻYJE - TURBO PIJE

                  Zobacz fotoblog

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez karmel
                    skad masz tak nowego 1,8T
                    pewnie Tour Sport
                    With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                    Komentarz


                    • #11
                      Nie Sport, zwykły Tour Ice Combi

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez Nexus6
                        Zamieszczone przez m!
                        Więc nic innego nie pozostaje jak zrobić sobie małą wycieczkę
                        od razu w trasie powiększysz banana na swoje twarzy :diabelski_usmiech
                        dokładnie, aż będziesz żałował, że droga powrotna do domu była taka krótka
                        przynajmniej ja tak miałem jak wracałem od Aliego :szeroki_usmiech
                        Garret

                        -----------
                        Była OI 1.9TDI AXR 144KM/306,9Nm by Ali... jest 1.8 TSI Scout, 217KM/348Nm by Ali :-)

                        Komentarz


                        • #13
                          Garret, a ile fotoradarów cię wtedy łyknęło bo nie pamiętam

                          Komentarz


                          • #14
                            A ja tam wracalem spokojnie..bo sie balem ze sie popsuje Czasem jak ktos tam pod kufer wjechal to byl gaz zeby sprawdzic czy lepiej faktyczniej idzie..i idzie jechalem zeby sprawdzic co ze spalaniem..I przy tej samej mniej wiece sredniej V wyszło 5,3L a do Aliego spalało 5,8L

                            Pozdr
                            --------------

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez paf
                              Garret, a ile fotoradarów cię wtedy łyknęło bo nie pamiętam
                              A4 leciałem więc looz, za to jak na DynoDay w MT leciałem to w Koziegłowach fotki zacne mi strzeliło.. w obie strony :twisted:
                              Garret

                              -----------
                              Była OI 1.9TDI AXR 144KM/306,9Nm by Ali... jest 1.8 TSI Scout, 217KM/348Nm by Ali :-)

                              Komentarz

                              POWRÓT NA GÓRĘ
                              Pracuję...
                              X